Balony pompowane helem na Państwa imprezie

Balony pompowane helem są doskonałym sposobem na stworzenie kolorowej i radosnej atmosfery podczas imprezy. Bez względu na to, czy organizujecie urodziny, event, imprezę plenerową czy festyn, balony z helem dodadzą imprezie wyjątkowego uroku i uczynią ją niezapomnianą, zwłaszcza dla maluchów. Nasze balony są starannie przygotowane i związane tak, by gaz nie ulatniał się z nich podczas zabawy. Dzieciaki za nimi szaleją!

Klaun animator z Ostrowa Wielkopolskiego

Na Państwa imprezie bawić będzie się duża grupa dzieci? Przyjemnie byłoby, gdyby rodzice również mieli okazję do złapania oddechu podczas trwającego eventu? Zachęcamy do kontaktu — nasz klaun to doskonały animator zabaw. Mistrz rozrywki, który potrafi rozbawić zarówno dzieci, jak i dorosłych. Przygotowuje on różnorodne programy i animacje, w tym występy magiczne, pokazy sztuczek, a także zabawy i konkursy. Dzięki niemu Wasza impreza nabierze wyjątkowego charakteru i zostanie zapamiętana na długo.

Malowanie twarzy

Oferujemy również stoisko z malowaniem twarzy Państwa dzieci! U nas malowanie twarzy staje się prawdziwą przygodą pełną kolorów i fantazji. Jesteśmy gotowi, by przemieniać dziecięce buzie w magiczne stworzenia, bohaterów z ulubionych bajek czy zwierzątka. Dzieci mogą wybrać swoje ulubione wzory i być pewne, że opuszczą nasze stoisko z uśmiechem na twarzy i oryginalnym malunkiem, który będzie dobrze się prezentował przez resztę imprezy. Zaproście Państwo Wasze maluchy do odkrycia magicznego świata malowania twarzy! Jeszcze więcej zabawy z naszymi zamkami dmuchanymi i stoiskiem z zabawkami  do wynajęcia.

Kontakt

Mają Państwo jakieś pytania lub chcą zarezerwować termin?  Serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Udzielimy wszystkich niezbędnych informacji i rozwiejemy powstałe wątpliwości. Z nami dobra Jumpreza gwarantowana!

Jumpreza Ostrów Wielkopolski

Nasze usługi obejmują wynajem dmuchańców na imprezy plenerowe oraz współpracę z klientami indywidualnymi. Jeśli chcą Państwo urządzić niezapomnianą imprezę dla dzieci, zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Wynajem zamków dmuchanych

Kontakt