Stoisko z zabawkami na festyn — Ostrów Wielkopolski

Żaden festyn nie może obyć się bez stoiska z zabawkami, na którym rodzic może zakupić dziecku maskotkę w kształcie postaci z ulubionej kreskówki, piłkę, zestaw do baniek mydlanych czy inne gadżety. U nas znajdą Państwo mnóstwo radości i zabawy dla dzieci w każdym wieku.

Na naszym stoisku czeka na Państwa szeroki wybór kolorowych i atrakcyjnych zabawek. Mamy dla maluchów pluszowe misie, lalki, autka i puzzle, które rozwijają zdolności manualne i logiczne. Dla starszych dzieci mamy gry planszowe, klocki konstrukcyjne i zestawy do tworzenia biżuterii, które rozwijają kreatywność i umiejętności myślenia.

Zabawki edukacyjne na pikniku

Nie zapomnieliśmy również o zabawkach edukacyjnych, które uczą poprzez zabawę. Możesz znaleźć u nas interaktywne książeczki, puzzle czy zestawy do prostych eksperymentów. Chcemy, aby nauka była fascynująca i ciekawa dla najmłodszych. Nie muszą Państwo martwić się o bezpieczeństwo! Wszystkie nasze zabawki spełniają najwyższe standardy jakości i są wykonane z bezpiecznych materiałów. Dbamy o to, aby każde dziecko mogło bawić się w pełni bezpiecznie. Również zamki dmuchane, które możesz u nas wynająć, spełniają wszelkie standardy bezpieczeństwa.

 

W ofercie Jumpreza znajdą Państwo również:

  • food trucki,
  • dmuchańce,
  • balony pompowane helem,
  • animacje z wesołym klaunem,
  • imprezowy autobus z mikrofonem.

 

Kompleksowa obsługa imprez plenerowych dla klientów firmowych i indywidualnych! Serdecznie zachęcamy do kontaktu.

Kontakt

Mają Państwo jakieś pytania lub chcą zarezerwować termin?  Serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Udzielimy wszystkich niezbędnych informacji i rozwiejemy powstałe wątpliwości. Z nami dobra Jumpreza gwarantowana!

Jumpreza Ostrów Wielkopolski

Nasze usługi obejmują wynajem dmuchańców na imprezy plenerowe oraz współpracę z klientami indywidualnymi. Jeśli chcą Państwo urządzić niezapomnianą imprezę dla dzieci, zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Wynajem zamków dmuchanych

Kontakt