Zamki dmuchane na imprezy okolicznościowe

Zamki dmuchane na imprezy okolicznościowe

Planują Państwo urządzić niezapomniane przyjęcie z okazji urodzin dziecka, Pierwszej Komunii Świętej lub innej okazji? Serdecznie zachęcamy do wynajęcia zamku dmuchanego na imprezę okolicznościową. Będzie on centrum każdego przyjęcia, którego uczestnikami są dzieci. Do korzystania z oferty zachęcamy rodziców dzieci z Ostrowa Wielkopolskiego i okolic. Chętnie dojeżdżamy do klientów. Każde zlecenie obsługiwane jest przez nas indywidualnie, a koszt uzależniony jest od czasu przyjęcia, odległości, jaką będziemy zmuszeni pokonać i innych czynników. Klientów, którzy chcą zarezerwować termin, zachęcamy do składania zamówień jak najszybciej, nasz grafik nieustannie się zmienia, dlatego warto się pospieszyć. Obsługujemy osoby prywatne, ale wynajmujemy dmuchańce dla placówek i firm. Oferowane ceny są konkurencyjne, a dostępne zamki całkowicie nowe i gotowe do zabawy. Zgłaszając się do nas, mogą Państwo wybrać jeden z trzech dostępnych modeli:

  • Safari,
  • Jungle,
  • Pirat

Wszystkie zamki są bezpieczna, a zabawa na nich sprawi dużo frajdy młodszym i starszym dzieciom.

Wynajem dmuchańca na godziny

Oferujemy wynajem dmuchańca na godziny dla klientów indywidualnych. Usługę wypożyczenia świadczymy na miejscu u klienta. Przyjedziemy do Państwa w umówionym wcześniej terminie i rozstawimy zamek w wyznaczonym miejscu. Po dokonaniu niezbędnych formalności, z dmuchańca mogą już korzystać dzieci. Nasze zamki to interaktywne place zabaw, na których można spędzić dużo czasu, ciągle odkrywając nowe funkcje i bawiąc się aktywnie. Zabawa taka rozwija umiejętności społeczne dzieci, ich równowagę i pomaga ćwiczyć motorykę ciała. Poza tym skutecznie odrywa najmłodszych od ekranów i nie pozwala na nudę. Po skończonym przyjęciu nasza ekipa zajmie się demontażem zamku, dzięki czemu organizator imprezy może być spokojny i dobrze się bawić na wydarzeniu.

Kontakt

Mają Państwo jakieś pytania lub chcą zarezerwować termin?  Serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Udzielimy wszystkich niezbędnych informacji i rozwiejemy powstałe wątpliwości. Z nami dobra Jumpreza gwarantowana!

Jumpreza Ostrów Wielkopolski

Nasze usługi obejmują wynajem dmuchańców na imprezy plenerowe oraz współpracę z klientami indywidualnymi. Jeśli chcą Państwo urządzić niezapomnianą imprezę dla dzieci, zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Wynajem zamków dmuchanych

Kontakt