Zamki dmuchane na eventy — Ostrów Wielkopolski

Dlaczego warto wynająć zamek dmuchany na festyn?

Wynajęcie zamku dmuchanego na festyn to zawsze dobry pomysł, dzieci uwielbiają zabawę na dmuchańcach i chętnie korzystają z takiej atrakcji. Do współpracy zachęcamy placówki edukacyjne — przedszkola i szkoły, które chcą zorganizować dla swoich wychowanków niezapomniany festyn z okazji dnia dziecka, zakończenia roku szkolnego czy innej, dowolnej okazji. Zamki dmuchane sprawdzają się także na imprezach organizowanych przez instytucje samorządowe, sołectwa, gminy czy nawet parafie. Państwa firma ma w planach festyn lub piknik dla rodzin pracowników? Zamek dmuchany będzie atrakcją, która uprzyjemni każde takie wydarzenie. Serdecznie zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy. Chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania, wspólnie ustalamy dogodny termin oraz koszt całej usługi.

Zamki dmuchane na eventy — Ostrów Wielkopolski

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą wynajmu zamków dmuchanych na eventy w Ostrowie Wielkopolskim i okolicach. Działamy na lokalnym rynku, dostarczając Państwu, a dokładniej dzieciom, atrakcji, zabawy i uśmiechu. Dostępne w naszej ofercie zamki uświetnią każdą imprezę plenerową i uatrakcyjnią spędzony podczas zabawy czas. Nasze zamki są nowe, a ich konstrukcja jest nieco bardziej złożona niż tradycyjnych dmuchańców. Dmuchańce Jumpreza przypominają małe place zabaw, dzięki czemu dzieci spędzające na nich czas, mogą korzystać ze zróżnicowanych aktywności. Wynajmujemy je firmom, instytucjom, ale zajmujemy się też wypożyczaniem dmuchańców osobom prywatnym. Wszystkie nasze zamki spełniają normy bezpieczeństwa, a ich stan jest kontrolowany na bieżąco. Zachęcamy do zapoznania się z zamieszczonymi na stronie zdjęciami i do kontaktu w celu ustalenia terminu wynajmu.

Kontakt

Mają Państwo jakieś pytania lub chcą zarezerwować termin?  Serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Udzielimy wszystkich niezbędnych informacji i rozwiejemy powstałe wątpliwości. Z nami dobra Jumpreza gwarantowana!

Jumpreza Ostrów Wielkopolski

Nasze usługi obejmują wynajem dmuchańców na imprezy plenerowe oraz współpracę z klientami indywidualnymi. Jeśli chcą Państwo urządzić niezapomnianą imprezę dla dzieci, zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Wynajem zamków dmuchanych

Kontakt