O JUMPREZA

Zamki dmuchane do wynajęcia od firmy Jumpreza z Ostrowa Wielkopolskiego
Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu zamków dmuchanych w Ostrowie Wielkopolskim i okolicznych miejscowościach. Nasza usługa obejmuje wynajem dmuchańców na imprezy plenerowe oraz współpracę z klientami indywidualnymi. Jeśli chcą Państwo urządzić niezapomnianą imprezę dla dzieci, zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Jumpreza

Wynajem dmuchańców

Oferujemy wynajem dwóch dmuchańców na festyny i imprezy prywatne. Wszystkie trzy dostępne u nas zamki są nowe i zadbane, regularna konserwacja i kontrole stanu technicznego, gwarantują bezpieczną zabawę najmłodszych podczas zorganizowanej imprezy. Nasza siedziba znajduje się w Ostrowie Wielkopolskim, ale chętnie dojeżdżamy do klientów z okolicy.

Nawiązujemy współpracę z osobami prywatnymi, wynajmując zamki dmuchane na przyjęcia urodzinowe  i inne okazje. Chętnie obsługujemy zorganizowane wydarzenia plenerowe jak dni miasta, dni dziecka w szkołach i przedszkolach, festyny miejskie i wiejskie. Wszystko zależy od Państwa pomysłowości i potrzeb. Nasza oferta obejmuje wynajem na określony czas i dostosowana jest do możliwości i oczekiwań klientów.

Kontakt

Mają Państwo jakieś pytania lub chcą zarezerwować termin?  Serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Udzielimy wszystkich niezbędnych informacji i rozwiejemy powstałe wątpliwości. Z nami dobra Jumpreza gwarantowana!

Jumpreza Ostrów Wielkopolski

Nasze usługi obejmują wynajem dmuchańców na imprezy plenerowe oraz współpracę z klientami indywidualnymi. Jeśli chcą Państwo urządzić niezapomnianą imprezę dla dzieci, zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Wynajem zamków dmuchanych

Kontakt